Procházka na Čerňáku

29. března 2015 v 20:02 | Turkiš97 |  Procházky a výlety
To jsem se takhle na Valentýna večer s rodiči a bráchou procházela na Černém mostě (v Praze) a také jsem udělala pár fotek. Vyšli jsme jsme někdy odpoledne. Nejdřív se nám nechtělo, ale nakonec nás táta dostal ven. Ale musím říct, že nelitujiS vyplazeným jazykem. Nejdříve jsme se vydali naší obvyklou cestou k zastávce autobusu, protože jsme měli v plánu se svézt. Jenomže jsme nevěděli jakým máme jet a tak nám ten autobus odjel(pak jsme zjistili, že jsme jím mohli jetSmějící se). Tak jsme se vydali v zimě s rukavicemi a čepicí na hlavě(čepici jsem měla jen já, brácha a mámaS vyplazeným jazykem) po hlavní silnici, podél autobusu. Za chvíli jsme uviděli zkratku a táta myslel, že tam budem moct projít, ale cesta tam končila, takže jsme museli zpátky na hlavní(já jsem pojídala směs ořechů a rozinek a papáji Pohádku, takže jsem měla trochu zmrzlé ruce, ale byla fakt výbornáSmějící seS vyplazeným jazykem). Potom jsem vyfotila pár záběrů zapadajícího SlunceNevinný a vydali jsme se dál.
Došli jsme k rybníkům a tam jsme viděli kachny, labutě a taky nutrie. Byl to skvělý pohled. Hned jsme je vyfotili (já a táta) a myslím si, že se nám záběry povedlyNevinnýÚžasný. No posuďte samiMrkající.

Začalo se už stmívat, a tak jsme došli na zastávku a autobusem dojeli skoro k baráku. Těším se až zase někdy uděláme takovouhle procházku nebo výlet (o jednom výletu vám povím, co nejdřív, máte na co se těšitMrkající).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama